Kontaktuppgifter Kyrkenorumskolan

Frånvaroanmälan

Frånvaroanmälan Fritids/Skolbarnsklubb:

Frånvaroanmälan till förskola, fritidshem och skolbarnsklubb görs via appen Tieto Edu.
Här kan du hitta mer information:

Frånvaroanmälan för förskola/fritidshem

Skolledning / Expedition

​Rektor

Helen Svanberg Wirén
0303-73 25 64
helen.svanbergwiren@stenungsund.se

Biträdande rektor

Cecilia Wanqvist
0303-73 85 17
cecilia.wanqvist@stenungsund.se

Skoladministratör

Marita Nilsson
0303-73 29 88
marita.nilsson@stenungsund.se

Stöd och resurs

Skolsköterska

Karolina Pamp
0303-73 82 03
karolina.pamp@stenungsund.se

Skolsköterska

Carolina Roos
0303-73 80 91
carolina.roos@stenungsund.se

Skolkurator

Carina Olausson Filipsson
0303-73 00 80
carina.olausson-filipsson@stenungsund.se
Arbetar mån-ons

Psykolog F-6

Katriina Olsson
0303-73 20 52 
katriina.olsson@stenungsund.se

Specialpedagog

Carina Blad
0706-25 33 68
carina.blad@stenungsund.se

Specialpedagog

Erika Gullbrandsson
0303-73 87 22
erika.gullbrandsson@stenungsund.se

Måltid

Sanna och Nadja
0303-73 85 32

Pedagogisk personal

Förskoleklass A

Rebecca Gundmar
rebecca.gundmar@stenungsund.se

Förskoleklass B

Angelica Nykvist
angelica.nykvist2@stenungsund.se

Klass 1A

Linda Wästhage
linda.wasthage@stenungsund.se

Madeleine Schmeikal
madeleine.schmeikal@stenungsund.se

Klass 1B

Madeleine Schmeikal
madeleine.schmeikal@stenungsund.se

Anna Parianos
anna.parianos@stenungsund.se

Klass 2A

Therese Backström
therese.backstrom@stenungsund.se

Klass 2B

Kristina Bjerke
kristina.bjerke@stenungsund.se

Klass 3A

Maria Larsson
maria.larsson@stenungsund.se

Klass 3B

Madelene Roos
madelene.roos@stenungsund.se

Klass 4A

Jane Boquist
jane.boquist@stenungsund.se

Daniel Bringevik
daniel.bringevik@stenungsund.se

Klass 4B

Jane Boquist
jane.boquist@stenungsund.se

Magnus Gislason
magnus.gislason@stenungsund.se

Klass 5A

Lisa Rolfsson
lisa.rolfsson@stenungsund.se

Klass 5B

Ludwig Modh
ludwig.modh@stenungsund.se

Klass 6A

Pehtra Pettersson
pehtra.pettersson@stenungsund.se

Klass 6B

Annika Malm
annika.malm@stenungsund.se

Oliwer Henriksson
oliwer.henriksson@stenungsund.se

Särskild undervisningsgrupp

Annika Malm
annika.malm@stenungsund.se

Carina Åkerlund
carina.akerlund@stenungsund.se

Milla Andersson
milla.andersson@stenungsund.se

Träslöjd

Lars Malmkvist
lars.malmkvist@stenungsund.se

Textilslöjd

Lena Johansson
lena.johansson2@stenungsund.se

Idrott

Anna Hammar
anna.hammar@stenungsund.se

Musik

Jan Karlsson
jan.karlsson@stenungsund.se

Fritidsavdelningar

Tellus åk F-1

Telefon: 0725-60 80 42
Personal: Camilla Lundin Olofsson, Christine Lill-Broända, Annika Johannesson och Britt Bengtsson.

Karlavagnen åk F-1

Telefon: 0725-60 76 88
Personal: Alexsandra Demir, Marina Ingemarsdotter, Lena-Maj Berntsson och Petra Brunzell

Regnbågen åk 2-3

Telefon: 0730-26 43 11
Personal: Sofia Kallmér, Danijel Huseinovic, Milla Andersson och Carina Åkerlund

Fritidsavdelningen Jupiter åk 2-3

Telefon: 0725-60 79 69
Personal: Elisabeth Ottosson och Linda Thörn

Klubben Jupiter åk 4-6

Telefon 0725-60 79 69
Personal: Elisabeth Ottosson och Linda Thörn

Vaktmästeri

Vaktmästare

Roger Kjellgren
0303-73 81 80

Adress

Kyrkenorumskolan

Kyrkenorumsvägen 41
444 46 Stenungsund

Hitta hit Länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster.

Senast uppdaterad