Gå direkt till innehållet
Nösnäsgymnasiets logotyp, länk till startsidan

Administration och service

Servicecenter

Telefon: 0303-73 80 80
Mail: nosnas-servicecenter@stenungsund.se
Sjukanmälan för elev: 0515-86 931

 Hit vänder du dig med nedanstående ärenden:

  • Busskort
  • APL-ersättning
  • Elevdatorer - felanmälan och utkvittering
  • Skola24 - Frånvarosystem
  • Vikarieanskaffning/frånvarande lärare
  • ID-kort
  • Skåpsnycklar
  • Bortappade saker

IT-tekniker

Ante Blomén Kastö
Telefon: 0303-73 28 21
Epost: ante.blomen-kasto@stenungsund.se

Administrativ personal

Eva Eriksson

  • Elevadministration
  • Interkommunal ersättning
  • Inackorderingstillägg
  • Fakturahantering, ekonomi

Telefon: 0303-73 20 18
Epost: eva.eriksson@stenungsund.se

Jennie Karlsson

  • Elevadministration
  • Fakturahantering, ekonomi
  • Schemaläggning

Telefon: 0303-73 25 47
Epost: jennie.karlsson@stenungsund.se


Inger Hellqvist

  • Elevadministration
  • Prövningar
  • Betyg

Telefon: 0303-73 80 47
Epost: inger.hellqvist@stenungsund.se

Lena Lilliebjelke

  • Elevadministration
  • Marknadsföring
  • Serviceadministration

Telefon: 0303-73 29 06
Epost: lena.lilliebjelke@stenungsund.se

Kajsa Liebig

  • Serviceadministration
  • Vikarieadministration
  • Bokning av lokaler

Telefon: 0303-73 04 37
Epost: kajsa.liebig@stenungsund.se

Peggy Dausch

  • Schemaläggning
  • Lokalfrågor

Telefon: 0303-73 28 36
Epost: peggy.dausch@stenungsund.se

Pernilla Mellander

  • Personalfrågor

Telefon: 0303-73 25 43
Epost: pernilla.mellander@stenungsund.se

Kontakt

Nösnäsgymnasiet

Gymnasievägen 2
444 47 Stenungsund
Telefon 0303-73 80 80
expedition.nosnas@stenungsund.se

Senast uppdaterad