Stenungsunds kommunvapen

Lärare

Per Björkman
Lärare i elgitarr och gitarr
per.bjorkman@stenungsund.se

Johan Björnhager ▸ Vikarie
Lärare i elgitarr och gitarr
johan.bjornhager@stenungsund.se

Nis Bäckvall
Lärare i klarinett och saxofon
nis.backvall@stenungsund.se

Fredrik Daun
Lärare i piano, sång och ukulele
fredrik.daun@stenungsund.se

Marie Frederiksen ▸ Projektanställd
Musikhandledare
marie.frederiksen@stenungsund.se

Sofia Hagström
Lärare i teater
sofia.hagstrom@stenungsund.se

Matias Långbacka ▸ Vikarie
Lärare i trombon och trumpet
matias.langbacka@stenungsund.se

David Löfberg
Lärare i piano
david.lofberg@stenungsund.se

Mattias Uneback
Lärare i bas
mattias.uneback@stenungsund.se

Toivo Wiskari
Lärare i FMT och slagverk
toivo.wiskari@stenungsund.se

Kenia Ytterman
Lärare i bild & form, drama och teater
kenia.ytterman@stenungsund.se

Pia Österlund
Lärare i blockflöjt och tvärflöjt
pia.osterlund@stenungsund.se

Kontakt

Följ och gilla oss på Facebook.

På Facebook hittar du information om kommande konserter och bilder från vår verksamhet.

Enhetschef Kultur och Kulturskola

Britta Netterfors
0303-73 80 65
britta.netterfors@stenungsund.se

Administratör

Fredrik Daun
fredrik.daun@stenungsund.se

Postadress
Stenungsunds kulturskola
Fregatten 2
444 30 Stenungsund

Senast uppdaterad 2019-02-18