Stenungsunds kommunvapen

Lärare

Isak Ahlman
Lärare i trumset
isak.ahlman@stenungsund.se

Per Björkman
Lärare i elgitarr och gitarr
per.bjorkman@stenungsund.se

Nis Bäckvall
Lärare i klarinett och saxofon
nis.backvall@stenungsund.se

Fredrik Daun
Lärare i sång, trombon, trumpet och ukulele
fredrik.daun@stenungsund.se

Marie Frederiksen ▸ Vikarie / Projektanställd
Lärare i drama och rytmik
marie.frederiksen@stenungsund.se

Sofia Hagström
Lärare i drama och teater/film
sofia.hagstrom@stenungsund.se

Simon Jonsson ▸ Vikarie
Lärare i piano

David Löfberg
Lärare i piano
david.lofberg@stenungsund.se

Peter Sundin
Lärare i bas, elgitarr och gitarr
peter.sundin@stenungsund.se

Mattias Uneback
Lärare i slagverk
mattias.uneback@stenungsund.se

Kenia Ytterman
Lärare i bild & form, drama och teater/film
kenia.ytterman@stenungsund.se

Pia Österlund
Lärare i blockflöjt och tvärflöjt
pia.osterlund@stenungsund.se

Kontakt

Följ och gilla oss på Facebook.

På Facebook hittar du information om kommande konserter och bilder från vår verksamhet.

Enhetschef Kultur och Kulturskola

Britta Netterfors
0303-73 80 65
britta.netterfors@stenungsund.se

Administratör

Fredrik Daun
0303-73 80 58
fredrik.daun@stenungsund.se

Postadress
Stenungsunds kulturskola
Fregatten 2
444 30 Stenungsund

Senast uppdaterad 2019-10-01