Gå direkt till innehållet
Information om coronaviruset (covid-19) »
Stenungsunds kommunvapen, länk till startsidan

Kontakta oss gärna!

Behöver du få kontakt med en viss anställd, så bör du hitta honom eller henne i listan här nedan.

OBS! Vill du hellre besöka oss fysiskt, så hittar du en karta här.

Skolledning

Susanna Aronsson

Staffan Hallström

Verksamhetschef
0303-73 83 35
staffan.hallstrom@stenungsund.se

Susanna Aronsson

Mattias Göransson

Rektor
0303-73 86 51
mattias.goransson@stenungsund.se

Jane Cervell

Jane Cervell

rektor
0303-73 28 24
jane.cervell@stenungsund.se

Lars Kastö

Lars Kastö

Utbildningsledare
0303-73 86 52
0705-41 57 10
lars.kasto@stenungsund.se

Administration

Randi Heiel Ekeborg

Randi Heiel Ekeborg

Studie- och yrkesvägledare
0303-73 03 04, telefontid mån & tor 9-10
randi.heielekeborg@stenungsund.se

Randi Heiel Ekeborg

Christina "Cicki" Antonsson

Studie- och yrkesvägledare
0303-73 03 04, telefontid må & ti 9-10
christina.antonsson@stenungsund.se

Pia Dahlin

Pia Dahlin

Skoladministratör
0303-73 86 50
pia.dahlin@stenungsund.se

Ingela Edvardsson

Ingela Edvardsson

Skoladministratör
0303 - 73 86 50
ingela.edvardsson@stenungsund.se

Stefan Eriksson

Stefan Eriksson

IT-tekniker
0303-73 28 22
stefan.eriksson@stenungsund.se

Lärare (i bokstavsordning)

Ulrika K Johansson

Louise Allansson

lärare driftteknikerutbildningen
louise.allansson@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Mazen Arisheh

studiehandledare på arabiska
mazen.arisheh@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Hanna Cardeira

lärare/sfi-handläggare
hanna.cardeira@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Natalia Concha Velasquez

Sfi-lärare
natalia.conchavelasquez@stenungsund.se

David Franzén

David Franzén

Sva & Engelska
0303-73 86 57
david.franzen@stenungsund.se

Anna.Karin Edvardsson

Anna-Karin Edvardsson

Sfi & Restaurangutbildning
0303 - 73 81 71
anna-karin.edvardsson@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Maryam Golafrouzshahri

studiehandledare på persiska/dari
maryam.golafrouzshahri@
stenungsund.se

Anna Gruvander

Anna Gruvander

Lärare i matematik och fysik
0733 15 48 26
anna.gruvander@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Maria Hamnén

specialpedagog
maria.hamnen@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Hikam Hasan

studiehandledare
hikam.hasan@stenungsund.se

Edith Helsner

Edith Helsner

Sva-lärare
0303-73 86 57
edith.helsner@stenungsund.se

Magdalena Höglund

Magdalena Höglund

Vård & Omsorg
0303-73 00 20
magdalena.hoglund@stenungsund.se

Annika Högström

Annika Högström

Sfi-lärare
0303-73 25 17
annika.hogstrom@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Farzad Jelvezan

studiehandledare
farzad.jelvezan@stenungsund.se

Maria Jacobsson

Maria Jakobsson

Förstelärare (Sfi)
0303-73 00 40
maria.jakobsson@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Anna-Ritta "Annuka" Johansson

lärare i vård & omsorg
anna-riitta.johansson@stenungsund.se

Maria Johansson

Maria Johansson

Sfi-lärare
0303-73 25 17
maria.v.johansson@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Kajsa Kruse

förstelärare (sfi)
kajsa.kruse@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Jenny Lundgren

Sfi-lärare
jenny.lundgren@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Mohammad Masoud

studiehandledare
0303 - 73 04 06
mohammad.masoud@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Henok Mahari Weldu

studiehandledare
henok.mehari-weldu@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Tobias Mikaelsson

lärare i matematik
0733 15 48 26
tobias.mikaelsson@stenungsund.se

Michael Molter

Michael Molter

Kockutbildning
0303-73 81 71
michael.molter@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Adis Nakicevic

förarutbildningen
adis.nakicevic@stenungsund.se

Hans Nilsson

Hans Nilsson

Driftteknikerutbildningen
072-741 34 33
hans.nilsson@stenungsund.se

Kerstin Olofsson

Kerstin Olofsson

Lärare i matematik
0733 15 48 26
kerstin.olofsson@stenungsund.se

Marita Olsson

Marita Olsson

Specialpedagog och
särskild utbildning för vuxna
0303-73 82 71
marita.olsson@stenungsund.se

Mats Karlsson

Mikael Olsson

Samhällskunskap & sfi
mikael.olsson@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Sören Olsson

förarutbildningen
soren.olsson@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Nazera Oudesho

studiehandledare på arabiska
nazera.oudesho@
stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Ilham Al Qwidat

studiehandledare
ilham.al-qwidat@stenungsund.se

Helena Reuterswärd

Helena Reuterswärd

Sfi-lärare
0303-73 25 17
helena.reutersward@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Martin Rutgersson

lärare i matematik och historia
0733 15 48 26
martin.rutgersson@stenungsund.se

Abeer Saleh

Abeer Saleh

Studiehandledare på arabiska
abeer.saleh@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Monica Sandorf

Sfi & Barnskötare
0303 - 73 00 40
monica.sandorf@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Glenn Svensson

förarutbildningen
0303 - 73 26 75
glenn.svensson@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Maria Zackrisson-Andersson

Lärare i matematik (gy och gruv) och naturkunskap
0733 15 48 26
maria.zackrissonandersson@stenungsund.se

Britt-Marie Wallhult

Britt-Marie Wallhult

Förstelärare
0303 - 73 29 16
britt-marie.wallhult@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Sara Hellberg

sfi-lärare
sara.hellberg@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Mia Jonsson

sfi-lärare
mia.jonsson@stenungsund.se

Ulrika K Johansson

Tony Simmons

lärare i engelska och religion
tony.simmons@stenungsund.se

Kontakt

Hasselbackevägen 76
444 44 Stenungsund
Tel: 0303-73 86 50
infovux@stenungsund.se

OBS! Du hittar oss även på Munkeröd

Munkerödsvägen 4
444 32 Stenungsund

Senast uppdaterad 2020-09-14