Gå direkt till innehållet
Nösnäsgymnasiets logotyp, länk till startsidan

Kontakta Nösnäsgymnasiet 4

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på enhet 4.

Rektor

Anna Jillmyr
Rektor

  • INI, INP, TE

Telefon: 0303-73 25 52
Epost: anna.jillmyr@stenungsund.se

Elevadministratör

Inger Hellqvist

  • BA, EE, EK, HA, LL, INI, INP, NA. TE,
    Påbyggnadsår TE
  • CSN
  • Nationella prov
  • Dexterinloggning
  • Studieplaner
  • Betyg

Telefon: 0303-73 80 47
Epost: inger.hellqvist@stenungsund.se

Studie- och yrkesvägledare

Elisabeth Andersson

Elisabeth Andersson

  • INI, INP, TE, GY-ingengör

Telefon: 0303-73 81 81
Epost: elisabeth.andersson@stenungsund.se

Psykolog

Staffan Ahlbom

Staffan Ahlbom

 

Telefon: 0303-73 26 81
Epost: staffan.ahlbom@stenungsund.se

Kuratorer

Ann-Catrine Richardsson

Ann-Catrine Richardsson

  • INI, INP

Arbetar må-to 8-16
Telefon: 0303-73 81 77, 073-045 29 80
Epost: ann-catrine.richardsson@stenungsund.se

Emelie Wångblad

  • EK, HA, HT, NA, TE, GY-Ingenjör


Telefon: 0303-73 81 67
Epost: emelie.wangblad@stenungsund.se

Skolsköterska

Ulrica Roos-Lundgren

  • INI, INP, TE, GY-Ingenjör


Telefon: 0303-73 27 31
Epost: ulrica.roos-lundgren@stenungsund.se

Skolläkare

Dag Ström

Tidsbeställning hos skolsköterska

 

Specialpedagog

Susanne Roos

  • INI, INP, TE, GY-Ingenjör

Telefon: 0303-73 81 85 Mobil: 0724-53 81 85
Epost: susanne.roos@stenungsund.se

Kontakt

Nösnäsgymnasiet

Gymnasievägen 2
444 47 Stenungsund
Telefon 0303-73 80 80
expedition.nosnas@stenungsund.se

Senast uppdaterad