Gå direkt till innehållet
Stenungsunds kommunvapen, länk till startsidan

Kontakta Nösnäsgymnasiet 2

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på enhet 2.

Rektor

Magnus Fagertröm

Cecilia Kjerstadius
Rektor

  • BF, ES, FT, SA, VO, Idrottsgymnasium

Telefon: 0303-73 28 35
Epost: cecilia.kjerstadius@stenungsund.se

Elevadministratör

Anna Johansen

Anna Johansen

  • BF, ES, FT SA Introduktionsprogrammen
    och Gymnasiesärskolan
  • Dexterinloggning
  • Studieplaner
  • CSN
  • Betyg
  • KAA - Kommunala aktivitetsansvaret

Telefon: 0303-73 82 06
Epost: anna.johansen@stenungsund.se

Studie- och yrkesvägledare

Eleonor Myhre

Eleonor Myhre

  • BA, BF, EE, ES, FT, LL, SA, VO

Telefon: 0303-73 81 56
Epost: eleonor.myhre@stenungsund.se

Psykolog

Staffan Ahlbom

Staffan Ahlbom

 

Telefon: 0303-73 26 81
Epost: staffan.ahlbom@stenungsund.se

Kurator

Ann-Catrine Richardsson

Ann-Catrine Richardsson

  • BF, ES, FT, SA, VO, INP, INI

Arbetar må-to 8-16
Telefon: 0303-73 81 77, 073-045 29 80
Epost: ann-catrine.richardsson@stenungsund.se

Birgitta Iström

  • BF, ES, FT, SA, VO


Telefon: 0303-73 83 15
Epost: birgitta.istrom@stenungsund.se

Skolsköterska

Skolläkare

Dag Ström

Tidsbeställning hos skolsköterska

 

Specialpedagog

Therese Westbye

  • BF, ES, FT, HA, SA, VO


Telefon: 0303-73 88 01
Epost: therese.westbye@stenungsund.se

Kontakt

Nösnäsgymnasiet

Gymnasievägen 2
444 47 Stenungsund
Telefon 0303-73 80 80
expedition.nosnas@stenungsund.se

Senast uppdaterad 2020-09-28