Stenungsunds kommunvapen, länk till startsidan

Kontakt

Frånvaroanmälan

Telefon: 0515-86 931

Läs mer om Skola24 här: Skola24

Frånvaroanmälan fritids

Frånvaroanmälan till förskola, fritidshem och skolbarnsklubb görs via appen Tieto Edu.
Här kan du hitta mer information:

Frånvaroanmälan för förskola/fritidshem


Skolledning och expedition

Rektor

Therese Olofsson
0303-73 27 04
therese.olofsson@stenungsund.se

Expedition

Berit Hagman
0303-73 84 22
berit.hagman@stenungsund.se

Stöd och resurs

Specialpedagog

Camilla Dannebjörk
0303-73 84 20
camilla.dannebjork@stenungsund.se

Skolsköterska

Carolina Roos
0303-73 80 91
carolina.roos@stenungsund.se

Kurator (föräldraledig)

Hannah Lindgren
0303-73 00 74
hannah.lindgren@stenungsund.se

Psykolog

Elisabeth Risberg
0303-73 00 69
elisabeth.risberg@stenungsund.se

Kurator
Cecilia Lill-Broända
0303–736003
cecilia.lill-broända@stenungsund.se

Kurator
Magnus Olsson
0303–738057
magnus.olsson@stenungsund.se

Fritidsavdelningar

Solen F-2
0303-73 84 16
0706-83 84 16

Virvelvinden F-2
0303-73 84 19
0706-62 84 19

Regnbågen F-2
0303-73 52 01
0706-86 52 01

Stjärnan + klubben
0303-73 84 66
0767-73 90 38

Senast uppdaterad